Vyskúšate tento trend?

Mrte pekne vzorovaná šatka?

21. listopadu 2008 v 16:09 | Sue00
Ak nechápete nadpis ide o moju starú prachom zapadnutú rubriku:D. Tá šatka je proste pecka a nechápem toho, kto v anekte odpovie "NIE".

Klučičí kalhoty

19. srpna 2008 v 12:41 | Haydenka
Jak sem Zuzance slíbila tak jí budu přidávat článečky i přes tuto dobu :-) A narazila sem na jeden trend mezi celebritama :-) na Klučičí kalhoty ... Vyzkoušeli to třeba Heidi Montag a Victoria Beckham.
Takže co na to říkáte? Vyzkoušeli ybste tento trend? a nebo už ho nosíte? Mno já nevím já nejsem moc zastáncem klučičích věci na holkách...jedině slipy může mít holka (však víte ty tedka nove holčičí slipy :D) . Já totiž nenávidím když vidím holku a tá ma na sobě upe ale upe klučičí oblečení chová se jak kluk a plive! to je upe humus! Ale třena některé "skejtačky" kterým to nehorázně moc sluší :-) Ptž o sebe dbají jako holky ale jen oblečení je taký skejtový :D Takže Já tenhle trend nikdy ale nikdy nevyzkouším ....a co vy? Dole je i anketka :-) ale zajímají mě spíše vaše názory!

Barevné džíny

5. srpna 2008 v 18:51 | Haydenka
Zuzanka mě poprosila když je ted pryč abych se jí postarala o blog. Tak to dělám. Začala sem s rubrikou vyzkoušíte si tento trend?
Hned mě napadlo barevné džíny! Pstě jaké koliv barvy zluté,červené,zelené,fialové. I hvězdy přišli na svoje barvičky :-) Hodně si je oblíbily Lauren Conrad,Fergie,Heidi Montag a mnoo dalších
Tak co vyzkoušíte si tento trend? bo ho už nosíte?
RED DENIM photo | Fergie
YELLOW DENIM photo | Audrina Patridge, Heidi Montag, Jada Pinkett Smith

Tmavé saténové šaty

5. července 2008 v 11:23 | Sue00
Obrázok “http://img2.timeinc.net/people/i/2008/stylewatch/trends/080714/audrina_patridge400.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.Opäť žiadna inšpirácia ani čas na grafiku tak aspoň vyplním túto rubriku new článkom. Keď som uvidela tie krásne tmavomodré šaty (aj napriek tomu, že modrú neznášam), okamžite som si ich zamilovala. Milujem satén to je taká mrte príjemná a mrte drahá látka:)
Diane Kruger, Audrina Patridge a Demi Moore si ich obliekli a myslím, že v nich vyzerali fayn aj keď tie boty:D....no ale keby som mala hodnotiť len šaty tak 99%:)
Tak čo vyskúšali by ste tento trend?

Vestička

10. června 2008 v 16:59 | Haydenka
Jak jistě víte Sue00 odjela do Říma. A mě a Simušku poprosila jestli bysme jí sem nehodili přes týden pár článků. Tak sem se toho ujala první ptž Simuška je se školou na výletě.
Vůbec sem nevěděla co sem přidat. Tak sem prohledávala rubriky které jsou trochem prázdnější a narazila sem na rubriku VYZKOUŠÍTE SI TENTO TREND? My slím si že ej to velmi zajímavá rubrika. Tak Zuzanka už tu měla culík na bok a elegantní šortky. Tak a já sem řpidím vestičky :-)
Mě osobně se to líbí. I já jednu mám. Tento trend si oblíbyly Laren Conrad,Nicole Richie a Heidi Klum. Ale ymslím si že i Hil,Lin a Eva Longoria tento trend nosí hodně. No tak hlasujte a komentujte :-) Co si o tomhle trendu myslíte.

Elegantné šortky

10. května 2008 v 14:10 | Sue00
sue00
No tak čo vyskúšali by ste tento trend? Ja rozhodne áno. Dokonca som na to došla už minulý rok. Viete ja razím nové módne trendy:D...

Vyskúšate vlasy do copu nabok?

11. února 2008 v 18:43 | Sue00
Ták zas som vymyslela novú rubriku snáď ju udržím pri živote a neprestane ma baviť:)
 
 

Reklama